Ekipman Parkı

Elektrik ile çalışan çevreci ve yüksek performanslı son teknoloji ekipman parkımız ile gemilere avantaj sağlıyor, yıllık 1.750.000 TEU konteyner elleçleme kapasitemiz ile Türkiye’nin önemli limanlarından biri olma konumunu üstleniyoruz.

26+1 yan uzanma kapasiteli 5 adet STS vinci, 5 adet Gottwald mobil liman vinci, 15 adet RTG (50 MT 6+1 kat 7 yan), 285.000 m2 istifleme alanı ve 19.5 metre derinlik ile Türkiye’ye yanaşan en büyük gemileri elleçleyebilir durumdadır.

STS

Rıhtım ekipmanı olarak kullanılan 25 yan uzanma ve 65 ton kaldırma kapasiteli 5 adet STS (Ship to Shore Gantry Crane) ile dev gemilerin yükleme ve tahliye işlemlerini en verimli şekilde gerçekleştiriyoruz.

MHC

Rıhtım ekipmanı olarak kullanılan 5 adet MHC (Mobile Harbour Crane) ile yükleme ve tahliye işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

RTG

Saha grubunda kullanılan yüksek teknolojiye sahip 15 adet elektrikli RTG’ler (Rubber Tyred Gantry Crane) ile araç üzerinden istife, istif üzerinden araca ve istif içerisinde konteyner aktarımı operasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz.

CRS

Saha istifleme ekipmanı olarak kullanılan 8 adet CRS (Container Reach Stacker) ile dolu konteyner istifleme operasyonlarımızın sürelerini kısaltıyoruz.

ECH

Saha istifleme ekipmanı olarak kullanılan 6 adet ECH (Empty Container Handler) ile boş konteynerlerin elleçlenmesini gerçekleştiriyoruz.

YTT

Liman sahası içerisinde kullanılan 40 adet YTT (Yard Terminal Tractor) ile konteynerlerin taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmemiz için her türlü soru ve önerilerinizi bizimle paylaşın.