Sıkça Sorulan Sorular

Ana sayfa üzerinde bulunan Müşteri Portal uygulamasından VGM Kullanıcısı kaydı oluşturulmalıdır. Kayıt oluşturulduktan sonra gelen kullanıcı onayı sonrasında bilgilerinizi girerek talep oluşturabilirsiniz.

Güncel İthalat Saha Tarifelerine Terminal Özellikleri sekmesi altında bulunan Tarifeler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Nemport Liman geçici depolama ambar kodunu G0224; liman kodunu TRALI-0010 olarak dikkate alabilirsiniz.

Müşteri Portal uygulaması üzerinden misafir girişi seçeneği ile giriş yapıp, “Sorgulama” menüsünden konteyner numarası yazılarak kontrol gerçekleştirilebilir.

Ana sayfa üzerinde bulunan Müşteri Portal uygulamasından Misafir Giriş seçeneği ile sisteme giriş yaparak, “Sorgulama” sekmesinden konteyner numaranızı yazdıktan sonra kontrollerinizi sağlayabilirsiniz.

Tüm şikayet, talep ve önerilerinize yönelik geri bildirimlerinizi İletişim Menümüzde bulunan “İletişim Formu” uygulamasını doldurarak veya musterihizmetleri@nemport.com.tr  adresimize elektronik posta ile ulaşarak iletişim sağlayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri birimi musterihizmetleri@nemport.com.tr  üzerinden talep formu isteğinde bulunduktan sonra, form eksiksiz olarak doldurularak ilgili birime gönderilmelidir. Tarafınıza teslim alındığına dair teyit onayı ile geri dönüş sağlanacaktır.

Ana sayfa üzerinde bulunan Terminal Özellikleri sekmesine tıklayarak detaylı bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

Web sitemiz üzerinde bulunan Yanaşan Hatlar sayfasından detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

İletişim sekmesinden banka hesap numaralarımıza erişebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmemiz için her türlü soru ve önerilerinizi bizimle paylaşın.